Valymo kainos

Valymo kainų aprašymas gali labai skirtis priklausomai nuo to, kokių paslaugų reikia. Šiame aprašyme išskiriami pagrindiniai valymo paslaugų tipai ir jų kainos:

  1. Švaraus interjero valymas: tai apima grindų valymą, dulkių šalinimą, paviršių valymą ir dezinfekavimą. Vidutinė šio tipo paslaugos kaina yra nuo 2,5 eurų už kvadratinį metrą.

  2. Langų valymas: tai paslauga, kuri apima langų ir rūšių valymą. Vidutinė šio tipo paslaugos kaina yra nuo 5-10 eurų už langą arba  nuo 0,80 eurų už kvadratinį metrą.

  3. Valymas po statybų: tai yra išsami valymo paslauga, kuri apima dulkių, statybinių likučių ir kietųjų paviršių šalinimą. Vidutinė šio tipo paslaugos kaina yra nuo 50-100 eurų už kambarį.

  4. Valymas lauke: tai apima kiemo, terasų, verandų ir kitų lauko plotų valymą. Vidutinė šio tipo paslaugos kaina yra nuo 20-50 eurų už kvadratinį metrą.

Visuose šiuose pavyzdžiuose kainos yra tik orientacinės, nes jos gali kisti priklausomai nuo paslaugų apimties, vietos, apdailos būklės ir kitų veiksnių. Todėl geriausia yra kreiptis į specialistus dėl individualaus pasiūlymo.

Susisiekite

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.